Blog > Komentarze do wpisu
Powrót- czyli reinkarnacja bloga
Na życzenie swoich stałych Czytelników postanowiłem ponownie zasiąść przed sypiącym się już komputerem i rozprostować zastane czcionki na tym blogu.

Na dzień dzisiejszy znajduję się na Isle of Man (czyli wyspie Man), gdzie przygotowuje się do nowego projektu, o którym poinformuję później.
Praca i trening są moimi głównymi zajęciami na tej małej wyspie, leżącej pomiędzy Anglią a Irlandią. O tym napiszę niebawem szerzej.

Oprócz tego, będę Was raczył swoimi wspomnieniami i przemyśleniami z podróży, przede wszystkim do Ameryki Łacińskiej.

Na razie nie będe w stanie urozmaicać tekstów zdjęciami, gdyż mój aparat poległ w Patagonii. Jednak nowy aparat jest na liście zakupów.

Pytania czy sugestie można swobodnie umieszczać w komentarzach.
Pozdrawiam serdecznie i do przeczytania!
poniedziałek, 17 grudnia 2007, antekwielki

Polecane wpisy

  • Packraft - na jeziorze Grey.

    Dawno nie aktualizowałem bloga. Sporo pracy w sezonie letnim, który się obecnie kończy tutaj na południu Chile. Zatem kilka zdjęć z zabawy packraftem na jeziorz

  • Packraft - pierwsze próby

    Ostatnimi czasy większość moich wypraw była czysto kajakowa. Duża ladowność kajaków jest bardzo przydatna podczas eksploracji południowej Patagonii. Problem poj

  • Święta, Święta i po Świętach.

    Tradycyjny karp, dwanaście posiłków na wigilijnym stole, kolędy śpiewane wspólnie, to zapewnie to, co większość z Was przeżyła 24tego o zmroku. Dla mnie były to

Komentarze
Gość: Patryk_r, *.cust.tele2.pl
2007/12/21 21:32:44
che boludo! ;)

odkurzylem ostatnio troche w gmailu i znalazlem nasza daaaawna korespondencje... to bylo o CORDILLERA DARWIN :) no i trafilem po linku wlasnie tutaj ty pojechales wtedy do Meksyku a ja z planami na Patagonie do Santiago de Chile, moje plany sie zmienily i wrocilem do mojej ukochanej Boliwii.. (w sumie bylo tego 10 miechow podrozy), a twojego bloga zaraz sobie poczytam :) ciekawe jakie masz plany na kolejna wyprawe wiec bede zagladal.

pozdrawiam serdecznie,Patryk

patryk.rozecki@gmail.com
vacio.acsweb.net
stat4u